Найсильніша дзига Інфініті Надо?!

  • Найсильніша дзига Інфініті Надо?!

Чи існує найсильніша дзига Інфініті Надо?

Дзиги Інфініті Надо з'явилися недавно, в порівнянні з популярними вовчками Бейблейд, але вже встигли придбати популярність і завоювати любов фанатів. Кожен, хто любить грати в цю гру задається питанням: який найсильніший Інфініті Надо? Відповідь на нього можна отримати, якщо порівняти іграшки між собою.

Іграшки Інфініті Надоможна розділити на основні серії, які відрізняються за кольором, комплектації, розміру і типу.

Серія Стандарт - найпопулярніша з точки зору якості і ціни. Між нею і вовчками "Бейблейд Вибух" від Хасбро можна провести якусь паралель: вони так само збираються з декількох шарів, але не "вибухають", як в Бейблейд. Крім самого дзиги в комплект входить пусковий пристрій (запускалка).

Серія Атлетик дуже схожа на попередню. Її головною відмінністю є зручна ручка запускалка, якої немає в Стандарті і наявність додаткового кільця, заміна якого змінює поведінку дзиги на арені.

Третя за складністю серія Спліт складається з двох дзиг з двома запускалкамі. І це не єдина її особливість. Вовчки серії Спліт можна з'єднувати між собою в один сильний блейд, який під час зіткнення з суперником може розпадатися на дві частини, атакуючи з подвійною силою! Звичайно ж, це вагома перевага.

На цьому фантазія виробника не закінчилася. Тому знайомтесь з четвертої серією - Крек . У самому аніме Інфініті Надо головні герої і їх блейд поступово вивчають стиль гри і стають сильнішими. Вовчки серії Крек складаються з двох частин, а так само комплектуються зручними ручками для запуску. Кільця, з яких складається іграшка, можна переставляти, виробляючи нові можливості і тактику бою.

І нарешті п'ята новітня серія Інфініті Надо- Електронік - дзиги з вбудованим електронним механізмом, які працюють на батарейках і здатні прискорюватися з волі гравця. Кількість прискорень обмежена, тому важливо використовувати цю можливість під час бою при необхідності.

Крім різноманітності серій дзиги Інфініті Надо можна розділити на чотири типи:

  • атакуючий
  • захисний
  • балансуючий
  • витривалий


За цим назвам відразу можна визначити, якою функцією наділений той чи інший дзига.

Як же вибрати найсильніший Інфініті Надо?

Відповідь очевидна: найсильнішого Блейда не існує. Кожен блейд може перемогти суперника. Все залежить від інтуїції і правильного вибору тактики.

29/05/2019 18:34:35
0
882

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!