Опис мультсеріалу Монкарт

  • Опис мультсеріалу Монкарт

Монстри Монкарт - Мультсеріал
Виробництво студії SAMG Animation (Південна Корея) в 2017 році.
Формат: Одна серія тривалістью 11 хв. Всього 52 серії
Жанр: Фантастика, пригоди
В Україні серіал стартує з 15 жовтня 2018 року, на каналі Плюс-Плюс.

Надзвичайно цікава історія змагань монстрів на гоночних машинках. Головний із них - червоний дракон Драка, який знаходить багато друзів. Разом вони допомагають принцесі королівства Кармон в подоланні злих сил лицаря-зрадника.
Королівство Кармона - фантастичний світ середньовіччя, в якому люди та монстри живуть разом. Monkart Race - найпопулярніший спорт у королівстві, оскільки найвищий титул це стати лицарем. 12-річний Джин з села Латона також мріє стати переможцем в цих змаганнях.
Одного разу, Дестро, командир лицарів, вступає в царство і намагається одружитися з принцесою Сенна. Принцеса рятується дякуючи Джину. Їх зустріч допомагає прокинутись монстру під назвою Драка, який весь час знаходився у мечі Джина.
Тепер Джин, Сена та їхні монстри починають найцікавіші пригоди, щоб врятувати королівство.

Головні герої мульсеріалу:
Драка - червоний дракон, головний герой мультсеріалу. Головна зброя дракона Драка - вогонь. Драка є добрим і справедливим монстром, який допомагає усім, хто в біді. На змагальному майданчику дракончик непереможний і сміливий.

Джин - потомок середньовічного лицаря, який володіє червоним мечем. Джин і принцеса Сена розчакловують меч, в якому знаходився дух Драка. З цього моменту Джин і Драка - нероздільні друзі.

Сена - принцеса королівства Кармон, батьків якої перетворює на статую злий лицар. Сена встигає втекти з королівства в інше місто, де зустрічає багато друзів. Разом вони намагаються подолати злі сили.

Монча - вигаданий персонаж монстр з мультсеріалу Монкарт. Цей герой схожий на зайця з довгими вухами та довгим язиком. Останній Монча використовує, як зброю, наздоганяючи і хапаючи суперників. Монча добрий і веселий персонаж, який видає неприємні запахи, що відлякують людей і інших монстрів.

Лео -  вигаданий персонаж монстр з мультсеріалу Монкарт. Лео є прототипом лева. Лев синього кольору Лео має потужну зброю - льодяний дощ. Лео допомагає друзям і зневажає ворогів.

Ланселот - монстр, який є прототипом лицаря. Його обладунки допомагають Ланселоту долати своїх суперників. Цей лицар є дуже сміливим і шляхетним. Одного разу він рятує дракона Драку.

Данте - злий монстр в подобі чорного дракона. Одного разу ним заволодівають зли сили, розвіяти які під силу тільки червоному дракону Драка.

Раркен - самий злий персонаж мультсеріалу Монстри Монкарт, яким керує лицар зрадник. Цей персонаж прагне перемоги попри все. Але на його шляху стає Драка та інші герої, які вже встигли стати друзями. Кому ж з них дістанеться перемога і лицарське звання?13/10/2018 16:24:08
0
1232

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Список епізодів мультика Монкарт «Monkart: Legend of Monster Kart». Опис серій.

Список епізодів мультика Монкарт «Monkart: Legend of Monster Kart». Опис серій.

1 серія. У першій серії ми знайомимося з головними героями мультсеріалу Монкарт і їх історією. Злий лицар захоплює середньовічний замок Кармона. Він хоче стати королем королівства, одружившись на принцесі Сені. Добрий дідусь допомагає Сені втекти. Разом вони виявляються в містечку, де живе хлопчик Джин. У цьому місті є арена для гонок, де б'ються монстри на машинках Монкарт. Перший, з ким ми знайо..

13/10/2018
0
4020