Дитячі баштові крани Дікі Тойс, Dickie Toys

Код товару: 69586-04

0

2.469,00 грн

На складі

Опис: Характеристика: - будівельний майданчик з баштовим краном та технікою; -..

Код товару: 55286-04

0

1.899,00 грн

На складі

Компанія Dickie створила сучасний мега кран Стріла зі здатністю повертати на 350 °. Кожен маленький ..

Код товару: 55287-04

0

1.249,00 грн

На складі

Характеристика: - баштовий кран на дистанційного керування; - повертає стрілу на 350 °; - лебідка оп..

Дитячі баштові крани Дікі Тойс, Dickie Toys

Кран дики тойс. Німецька компанія Dickie Toys виготовляє якісні іграшки, які популярні в усьому світі. Серед них - баштові крани і автокрани. Баштовий кран Dickie Toys так само, як і автокран цієї ж компанії, користується великою популярністю серед дітей та їхніх батьків. Головна його перевага - це якісний міцний пластик, з якого зроблена іграшка. Кран можна сміливо експлуатувати і не бояться, що він зламав. Іграшковий будівельний кран Dickie Toys представлений різними розмірами: до одного метра, метровий і більше метра. З представленого асортименту можна вибрати ручний кран і кран на пульті управління.

В інтернет-магазині Ведмедик ви можете так само придбати баштовий кран дики тойс. Який не поступається за якістю підлогового крану. У нашому магазині представлений великий асортимент іграшок Dickie Toys, серед яких почесне місце займають баштові та автомобільні крани. & Nbsp; Dickie toys кран на дистанційному управлінні - це крутий Мега-кран від німецького бренду Dickie, дозволить маленьким дітям відчути себе великими будівельниками.

Як стати такими великими, як крани, і побачити, як вони працюють? З дики тойс підйомний кран - це можливо! Іграшковий кран на дистанційному управлінні - це подарунок, від якого дитячі очі засяють від щастя. З баштовим краном від Dickie можна доставити вантаж в потрібне місце, адже за допомогою кнопок на пульті, кран обертається на 350 & deg ;, вантажний візок рухається уздовж стріли, а лебідка піднімається і опускається. Для надійного транспортування вантажу підійдуть грейфер і траверси з піддоном, які входять в комплект. У той же час, контейнер з противагою на стрілі забезпечить стійкість крана. А у відкритій кабіні знайдеться місце для працьовитого персонажа-робітника. Перетворіть ігрову кімнату в дивовижний ігровий світ - з іграшками від Dickie Toys!

Популярні моделі:

 • мега кран dickie toys
 • dickie toys баштовий кран 100 см
 • dickie toys баштовий кран mega crane
 • мега кран dickie toys стріла на дк 120 см
 • підйомний кран іграшка dickie toys
 • підйомний кран dickie toys mega crane
 • модель dickie toys будівельний кран

  Як стати такими великими, кран dickie toys вантажний як вони працюють? З дики тойс підйомний кран - це можливо! Іграшковий кран на дистанційному управлінні - це подарунок, від якого дитячі очі засяють від щастя. З баштовим краном від Dickie можна доставити вантаж в потрібне місце, адже за допомогою кнопок на пульті, кран обертається на 350 & deg ;, вантажний візок рухається уздовж стріли, а лебідка піднімається і опускається. Для надійного транспортування вантажу підійдуть грейфер і траверси з піддоном, які входять в комплект. У той же час, контейнер з противагою на стрілі забезпечить стійкість крана. А у відкритій кабіні знайдеться місце для працьовитого персонажа-робітника. Перетворіть ігрову кімнату в дивовижний ігровий світ - з іграшками від Dickie Toys!

  Де купити підйомний кран dickie toys в Києві?

  Відповідь очевидна & ndash; в інтернет-магазині Ведмедик. Ми доставимо ваше замовлення нашим кур'єром або ж відправимо Поштою. У нас ви знайдете оригінальну і сертифіковану продукцію, Німецьких, Французьких, українських, Американських та інших брендів.

  Хочете блискавично і без проблем купити dickie toys кран купити України? Заходьте в інтернет-магазин частіше, щоб не упустити можливість придбати товар за акційною ціною. Завдяки нашому фільтру ви зможете вибрати максимально швидко для себе товар. Ми сортуємо товар для наших покупців максимально розібрано, чого варто тільки подивитися на категорію "баштовий кран dickie toys". Перед замовленням звертайте увагу на розмір іграшки в описі товару.

  Щоб підібрати класний подарунок, звертайтеся в інтернет магазин medvegonok.com.ua, наш величезний асортимент і низькі ціни на дитячі іграшки Вас приємно здивує!